Акумулятор вантажний Energizer Commercial Premium (ECP1): 140 А·год, 12 В, 800 А — (640103080), 513x189x223 мм
7 912 ₴
- В наявності
- Код: akbg102
+380 (44) 331-51-71
Міський- +380 (97) 137-33-00 KyivStar
- +380 (63) 137-33-00 LifeCell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул для замовлення товару: akbg102
Бренд Energizer — це поєднання чудової якості, надійності та тривалого терміну експлуатації. Виробляються на європейських заводах спільно з BOSCH і VARTA.
Серія Commercial Premium:
Акумулятори серії Commercial Premium мають покращені характеристики для важких умов експлуатації на вантажній техніці.
Переваги акумуляторів Energizer:
- Тривалий термін експлуатації, порівнюючи з кислотними акумуляторами класичної конструкції.
- Високий рівень надійності та безпеки.
- Термін зберігання до початку експлуатації 18 місяців.
- Завдяки застосуванню інноваційної технології з решітками PowerFrame акумулятори Energizer захищені від корозії й не виходять із ладу передчасно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 640103080 |
| Виробник | Energizer |
| Країна виробник | США |
| Вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 800 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2230 мм |
| Довжина | 5130 |
| Ємність акумулятора | 140 А/ч |
| Виконання дніщевої планки | В00 (кріплення зверху) |
| Підтримка з Start-Stop | Немає |
| Серія акумулятора | Commercial Premium |
| Тип клем (вид затиску ланцюга) | стандартні (затискач ланцюга "1") |
| Ширина | 1890 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 912 ₴


