Акумулятор вантажний Energizer Commercial (EC6): 180 А·год, 12 В, 1100 А — (680033110), 513x223x223 мм
9 504 ₴
- В наявності
- Код: akbg134
+380 (44) 331-51-71
Міський- +380 (97) 137-33-00 KyivStar
- +380 (63) 137-33-00 LifeCell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул для замовлення товару: akbg134
Бренд Energizer — це поєднання чудової якості, надійності та тривалого терміну експлуатації. Виробляються на європейських заводах спільно з BOSCH і VARTA.
Серія Commercial:
Акумулятори цієї серії призначені для експлуатації вантажної комерційної техніки. Завдяки гібридній технології не вимагають обслуговування, але за потреби можна контролювати рівень електроліту, скориставшись загвинчуваними пробками.
Переваги акумуляторів Energizer:
- Низький саморозряд і стійкість до високих навантажень.
- Тривалий термін експлуатації, порівнюючи з кислотними акумуляторами класичної конструкції.
- Термін зберігання до початку експлуатації 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 680033110 |
| Виробник | Energizer |
| Країна виробник | США |
| Вага | 47 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 1100 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2230 мм |
| Довжина | 5130 |
| Ємність акумулятора | 180 А/ч |
| Виконання дніщевої планки | В03 (знизу по периметру) |
| Підтримка з Start-Stop | Немає |
| Серія акумулятора | Commercial |
| Тип клем (вид затиску ланцюга) | стандартні (затискач ланцюга "1") |
| Ширина | 2230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 504 ₴


