Акумулятор вантажний Bosch T5 HDE (T5 077): 180 А·год, 12 В, 1000 А — (0092T50770), 513x223x223 мм
11 657 ₴
- В наявності
- Код: akbg83
+380 (44) 331-51-71
Міський- +380 (97) 137-33-00 KyivStar
- +380 (63) 137-33-00 LifeCell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул для замовлення товару: akbg83
Акумулятори Bosch — лідер серед виробників акумуляторів, компанія заснована в Німеччині та випускає акумулятори з 1927 року. На цей момент Bosch здійснюється спільно з Varta і Energizer.
Серія Bosch T5 HDE:
Ідеально підходять для вантажної техніки, що працює у важких умовах із мінімальним часом простою. Завдяки срібній технології був збільшений пусковий струм, акумулятор довго зберігає заряд під час зберігання. Допускається встановлення в кабіні автомобіля (якщо це передбачено конструкцією).
Переваги акумуляторів Bosch:
- Висока вібростійкість.
- Низький саморозряд і стійкість до високих навантажень.
- Тривалий термін експлуатації, порівнюючи з класичними акумуляторами.
T5
Характеристики з довідника: Акумулятор вантажний Bosch T5 HDE (T5 077): 180 А·год, 12 В, 1000 А - 513x223x223 мм
Напруга [В]: 12 VЄмність батареї [А·год]: 180 Ач
Ток холодного пуска EN [A]: 1000 A
Довжина [мм]: 513 мм
Ширина [мм]: 223 мм
Висота [мм]: 223 мм
Розташування полюсних виводів: 3
Виготовлення днищової планки: B00
Різновид затиску ланцюга: 1
Напруга [В]: 12 V
Ємність батареї [А·год]: 180 Ач
Ток холодного пуска EN [A]: 1000 A
Довжина [мм]: 513 мм
Ширина [мм]: 223 мм
Висота [мм]: 223 мм
Розташування полюсних виводів: 3
Виготовлення днищової планки: B00
Різновид затиску ланцюга: 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0092T50770 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 1000 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2230 мм |
| Довжина | 5130 |
| Ємність акумулятора | 180 А/ч |
| Виконання дніщевої планки | В00 (кріплення зверху) |
| Підтримка з Start-Stop | Немає |
| Серія акумулятора | T5 HDE |
| Тип клем (вид затиску ланцюга) | стандартні (затискач ланцюга "1") |
| Ширина | 2230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 657 ₴


