Фара Vw Caddy III (рестайлінг) 2010 — 2015, права (пасажирська), електр., (Depo)

Артикул для замовлення товару: fp1924
Передні фари для Vw Caddy III (рестайлінг) 2010 - 2015 - виробництва DEPO зроблені з точністю оригіналу, відмінності можна знайти лише в логотипі виробника. Свою історію Depo Auto Parts Ind. Co., Ltd починає з 1977 року та виробляє широкий асортимент автомобільної оптики, зокрема є постачальником оригінальної світлотехніки для таких автогігантів як VW, Toyota, Opel, Peugeot, Skoda, BMW, Ford.
Особливості та переваги світлотехніки DEPO:
- Якість рівня оригінальних фар, завдяки високій технологічності й контролю всієї продукції на всіх етапах виробництва
- Товар сертифікований за Європейськими правилами (ЕЕК ООН і ГОСТ P 41.1-99, ГОСТ Р 41.6-99).
- Найкраще поєднання ціна/якість
Якщо Ви шукаєте фару передню для Vw Caddy III (рестайлінг) 2010 - 2015 - , водночас не бажаєте переплачувати та купувати запчастину з логотипом марки в офіційного дилера, але й не хочете ризикувати з купівлею дешевої оптики, то продукція DEPO — це Ваш вибір.
Характеристики з довідника: Depo
Сторона встановлення: праворучТип експлуатації: електричний
Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з мотором регулювання дальності світла
Колір рами: хром
Колір покажчиків повороту: прозорий
Тип допуску: перевірено E-Typ
Кількість одиниць в пачці: 1
УВАГА!! Настійно рекомендуємо
- Перед замовленням звірити зовнішній вигляд деталі з нашою фотографією.
- У разі отримання — переконатися в цілісності оптики, для можливої претензії перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Depo |
| Кросс-номери | Volkswagen 2K5941006A |
| Країна виробник | Тайвань |
| Положення | Права |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплект постачання | шт. |
| Марка | Volkswagen |
| Мoдель | Caddy |
| Особливості | H4+PY21W+5W, сервопривід в компл. |
| Серія | CADDY III (2K, 2C) 2004- |
| Сумісність | Skoda OCTAVIA (1Z3) 2004- |
| Тип коректора фари | електр. |
- Ціна: 6 114 ₴


