Акумулятор вантажний Varta Promotive Silver (N9): 225 А·год, 12 В, 1150 А — (725103115), 518x276x242 мм

14 666 ₴
- В наявності
- Код: akbg45
+380 (44) 331-51-71
Міський- +380 (97) 137-33-00 KyivStar
- +380 (63) 137-33-00 LifeCell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул для замовлення товару: akbg45
Акумулятори Varta — лідер серед виробників акумуляторів, компанія заснована понад 120 років тому в Німеччині, виробництво акумуляторних батарей налагоджено в п'яти європейських країнах. На заводах Varta також випускаються акумулятори Bosch і Energizer.
Серия Promotive Silver:
Ідеальний вибір для транспортних засобів із великою кількістю обладнання, як-от вантажівки, автобуси дальнього проходження та пожежники. Ці інноваційні продукти, що не потребують обслуговування, забезпечують високу стійкість до циклування й довгий термін експлуатації завдяки технології SHD (Super Heavy Duty). Результат — чимала економія для бізнесу.
Переваги акумуляторів Varta:
- Розроблений для високопродуктивних вантажних автомобілів із високим енергоспоживанням.
- Мінімальний саморозряд завдяки гібридній технології, що забезпечує термін зберігання на складі до 18 місяців без підзаряджання.
- Сучасна технологія первинної комплектації (OE) і мінімальна витрата води для максимальної економії на сукупну вартість володіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 725103115 |
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 63 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 1150 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2420 мм |
| Довжина | 5180 |
| Ємність акумулятора | 225 А/ч |
| Виконання дніщевої планки | В00 (кріплення зверху) |
| Підтримка з Start-Stop | Немає |
| Серія акумулятора | Promotive Silver |
| Тип клем (вид затиску ланцюга) | стандартні (затискач ланцюга "1") |
| Ширина | 2760 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 666 ₴


