Тент автомобільний XL, на легкові авто, PEVA, 535x178x120 (Дорожня карта DK471-PEVA-4XL) — сумка
1 294 ₴
- В наявності
- Код: ta17
+380 (44) 331-51-71
Міський- +380 (97) 137-33-00 KyivStar
- +380 (63) 137-33-00 LifeCell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул для замовлення товару: ta17
Автомобільний тент Дорожня карта слугує для того, щоб вберегти автомобіль від пилу та сонячних променів. Завдяки високій якості матеріалу PEVA, щадній внутрішній обшивці та вологовідштовхувальній поверхні ви можете покластися на те, що лакофарбове покриття буде захищене від подряпин і зовнішніх чинників, як-от осади та пил. Також, виключений конденсат, тому що є технологічні отвори для провітрювання.
Переваги та особливості тентів Дорожня карта:
- Матеріал має максимальну щільність => ідеально захищає поверхню від дощу, снігу, сонячних променів і пилу
- Наявність спец підкладки => не дряпає поверхню авто
- Простота та зручність використання => має замок із водійського боку (можливість потрапити в салон, не знімаючи тент) і кишені для нескладаних бічних дзеркал</li>
- Водовідштовхувальний
- Вентиляційні канали дають тенту дихати
Розміри паковання тенту ДК PEVA: 44x40x23 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 5350 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Седан |
| Утеплений чохол | Так |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1780 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплект постачання | сумка |
| Особливості | блискавка для дверей + кишені для дзеркал |
| Розмір тенту | XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 294 ₴







