Автомобільний акумулятор Energizer Plus (EP60-L2): 60 А·год, плюс: праворуч, 12 В, 540 А — (akb263), 242x175x190 мм
3 164 ₴
- В наявності
- Код: akb263
+380 (44) 331-51-71
Міський- +380 (97) 137-33-00 KyivStar
- +380 (63) 137-33-00 LifeCell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул для замовлення товару: akb263
Бренд Energizer — це поєднання чудової якості, надійності та тривалого терміну експлуатації. Виробляються на європейських заводах спільно з BOSCH і VARTA.
Серия Plus:
Акумулятори Energizer Plus мають оновлені характеристики, виробник був підвищений пусковий струм, а також термін експлуатації за інтенсивної експлуатації.
Переваги акумуляторів Energizer:
- Технологія решітки PowerFrame — акумулятори захищені від корозії й не виходять із ладу передчасно.
- Повна необслуговуваність: акумулятори не потребують доливання води, оскільки конструкція верхньої кришки має систему рекуперації газів.
- Низький саморозряд і стійкість до високих навантажень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 560408054 |
| Виробник | Energizer |
| Країна виробник | США |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 540 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1900 мм |
| Довжина | 2420 |
| Ємність акумулятора | 60 А/ч |
| Виконання дніщевої планки | О 13 (знизу по периметру) |
| Підтримка Start-Stop | Немає |
| Серія акумулятора | Plus |
| Тип клем (вид затиску ланцюга) | стандартні (затискач ланцюга "1") |
| Ширина | 1750 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 164 ₴


