Тент автомобільний L, на легкові авто, поліестер, 483x178x120 (Доріжня карта ST-L01) — сумка




Артикул для замовлення товару: ta25
Автомобільний тент Дорожня карта слугує для того, щоб вберегти автомобіль від пилу та сонячних променів. Завдяки високій якості матеріалу поліестер і вологовідштовхувальній поверхні ви можете покластися на те, що лакофарбове покриття буде захищене від подряпин і зовнішніх чинників, як-от опади та пил. Також, виключений конденсат, тому що є технологічні отвори для провітрювання.
Переваги та особливості тентів Дорожня карта (матеріал поліестер):
- Матеріал має високу щільність => ідеально захищає поверхню від дощу, снігу, сонячних променів і пилу
- Водовідштовхувальний
- Вентиляційні канали дають тенту дихати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 4830 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Седан |
| Утеплений чохол | Ні |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1780 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплект постачання | сумка |
| Особливості | кишені для дзеркал |
| Розмір тенту | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 813 ₴


