Автомобільний акумулятор Energizer Standard (E-L1 400): 45 А·год, плюс: праворуч, 12 В, 400 А — (akb230), 207x175x190 мм
2 612 ₴
- В наявності
- Код: akb230
+380 (44) 331-51-71
Міський- +380 (97) 137-33-00 KyivStar
- +380 (63) 137-33-00 LifeCell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул для замовлення товару: akb230
Бренд Energizer — це поєднання чудової якості, надійності та тривалого терміну експлуатації. Виробляються на європейських заводах спільно з BOSCH і VARTA.
Стандартна серія марки Energizer підходить для автомобілів із низькою та середньою кількістю споживачів (кондиціонер, магнітола, склопідіймачі).
Переваги акумуляторів Energizer:
- Технологія решітки PowerFrame — акумулятори захищені від корозії й не виходять із ладу передчасно.
- Повна необслуговуваність: акумулятори не потребують доливання води, оскільки конструкція верхньої кришки має систему рекуперації газів.
- Низький саморозряд і стійкість до високих навантажень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 545412040 |
| Виробник | Energizer |
| Країна виробник | США |
| Вага | 11.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 400 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1900 мм |
| Довжина | 2070 |
| Ємність акумулятора | 45 А/ч |
| Виконання дніщевої планки | О 13 (знизу по периметру) |
| Підтримка Start-Stop | Немає |
| Серія акумулятора | Standard |
| Тип клем (вид затиску ланцюга) | стандартні (затискач ланцюга "1") |
| Ширина | 1750 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 612 ₴


