Диски Porsche Cayenne II 2010 - 2018, Zorat Wheels 9,5x20 5x130 ET47 DIA71,6 (rpa1499) (ellegance)
9 926 ₴
- В наявності
- Код: rpa1499
- +380 (63) 137-33-00 VIBER
Артикул для замовлення товару: rpa1499
До комплекту з дисками входять центральні заглушки з емблемою зазначеної марки автомобіля.
Внимание!!! Ціна вказана за один колісний диск!
Колір покриття: Black Polished
- Тип датчика: Плоский;
- Тип отвору: Конус;
- Логотип: PORSCHE, VOLKSWAGEN, AUDI;
Диски Original Line rpa1499 виробляються відповідно до стандарту якості ISO:9001, розміри 9,5x20 5x130 ET47 DIA71,6 відповідають завищенню оригінальним параметрам, заданих виробником Porsche Cayenne II 2010 - 2018, тому вибравши диски ZW (ЗВ) rpa1499, ви зберігаєте гарантію на автомобіль Порше Кайен II 2010 — 2018.
Завод Zorat Wheels випускає понад 400 типорозмірів із 60 варіантами дизайну, включно з відомими моделями галузі. За завдяки вдалому поєднанню ціни та якості, колеса OL мають допуск ОЕМ, що робить їх дуже популярним і становлять гідну конкуренцію дорожчим брендам.
Засновники компанії Зорат Вілс мають двадцятирічний досвід у виробництві коліс, однак із 2009-го року продукція почала випускатися під власним брендом ZW і лінійкою з оригінальними параметрами Original Line. Диски продаються на території України, Румунії, Казахстану, а також йдуть на експорт у країни Північної та Південної Америки.
Повний список автомобілів, на які підходять диски Original Line rpa1499 9,5x20 5x130 ET47 DIA71,6:
- Porsche 918 2013 - 2015
- Porsche Cayenne II 2010 - 2018
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Porsche |
| Країна виробник | Тайвань |
| ET | 47 |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Діаметр ступичного отвору | 71.6 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | Легкові |
| Стан | Новий |
| Ширина диску в дюймах | 9.5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| PCD | 5x130 |
| Кількість кріпильних отворів | 5x130 |
| Марка | Porsche |
| Мoдель | Cayenne |
| Серія | Cayenne (92A) 2010 - |
| Сумісність | Porsche Cayenne (92A) |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 9 926 ₴


