Акумулятор вантажний Exide Strong PRO (ЕЕ2353): 235 А·год, 12 В, 1200 А — (ЕЕ2353), 518x279x240 мм
16 774 ₴
- В наявності
- Код: akbg88
- +380 (97) 137-33-00 KyivStar
- +380 (63) 137-33-00 LifeCell
Артикул для замовлення товару: akbg88
Американська компанія Exide Technologies, представлена у понад 80 країнах, має 130-річний досвід роботи та є одним із найбільших світових виробників олив'яно-кислотних акумуляторних батарей. Компанія розробляє новітні технології зберігання енергії для автомобільного та промислового ринку.
Провідні виробники автомобілів, вантажівок і навантажувачів довіряють компанії Exide Technologies як постачальнику оригінального обладнання для комплектації своїх виробництв.
Серія Strong PRO:
Акумулятори з технологією HVR (High Vibration Resistant) стійкі до сильних вібрацій, розроблені для сучасної вантажної техніки з розташуванням акумуляторів біля задньої осі. Високий ступінь очищення олива під час виробництва гарантує тривалий термін експлуатації.
Особливості та переваги:
- Повністю необслуговувані.
- Зручні ручки для перенесення.
- Корпус виготовлений з ударостійкого пластику.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ЕЕ2353 |
| Виробник | Exide |
| Країна виробник | США |
| Вага | 58 кг |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 1200 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2400 мм |
| Довжина | 5180 |
| Ємність акумулятора | 235 А/ч |
| Виконання дніщевої планки | В00 (кріплення зверху) |
| Підтримка з Start-Stop | Немає |
| Серія акумулятора | Strong PRO |
| Тип клем (вид затиску ланцюга) | стандартні (затискач ланцюга "1") |
| Ширина | 2790 |
- Ціна: 16 774 ₴


