Автомобільний акумулятор Varta Blue Dynamic (B33): 45 А·год, плюс: зліва, 12 В, 330 А — (akb63), 238x129x227 мм

3 704 ₴
- В наявності
- Код: akb63
+380 (44) 331-51-71
Міський- +380 (97) 137-33-00 KyivStar
- +380 (63) 137-33-00 LifeCell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свинцево-кислотні (SLA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 545157033 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 14 кг |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 330 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Кислотний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2270 мм |
| Довжина | 2380 |
| Ємність акумулятора | 45 А/ч |
| Виконання дніщевої планки | В00 (кріплення зверху) |
| Обслуговування | необслуговувані |
| Підтримка Start-Stop | Немає |
| Полярність | зліва |
| Серія акумулятора | Blue Dynamic |
| Тип клем (вид затиску ланцюга) | тонкі (затискач ланцюга "3") |
| Ширина | 1290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 704 ₴


