Акумулятор вантажний Bosch T4 HD (T4 076): 140 А·год, 12 В, 800 А — (0092T40760), 513x189x223 мм
8 966 ₴
- В наявності
- Код: akbg19
+380 (44) 331-51-71
Міський- +380 (97) 137-33-00 KyivStar
- +380 (63) 137-33-00 LifeCell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул для замовлення товару: akbg19
Акумулятори Bosch — лідер серед виробників акумуляторів, компанія заснована в Німеччині та випускає акумулятори з 1927 року. На цей момент Bosch здійснюється спільно з Varta і Energizer.
Серія Bosch T4 HD:
Мають високі показники потужності та витривалості для техніки, що працює у важких умовах. Порівнюючи із серією T3, мають підвищені пусковий струм і термін експлуатації на 20%. Безпечні для встановлення в кабіні автомобіля (якщо це передбачено конструкцією).
Переваги акумуляторів Bosch:
- Висока вібростійкість.
- Низький саморозряд і стійкість до високих навантажень.
- Тривалий термін експлуатації, порівнюючи з класичними акумуляторами.
T4
Характеристики з довідника: Акумулятор вантажний Bosch T4 HD (T4 076): 140 А·год, 12 В, 800 А - 513x189x223 мм
Напруга [В]: 12 VЄмність батареї [А·год]: 140 А·год
Ток холодного пуска EN [A]: 800 A
Довжина [мм]: 513 мм
Ширина [мм]: 189 мм
Висота [мм]: 223 мм
Розташування полюсних виводів: 3
Виготовлення днищової планки: B03
Різновид затиску ланцюга: 1
Напруга [В]: 12 V
Ємність батареї [А·год]: 140 А·год
Ток холодного пуска EN [A]: 800 A
Довжина [мм]: 513 мм
Ширина [мм]: 189 мм
Висота [мм]: 223 мм
Розташування полюсних виводів: 3
Виготовлення днищової планки: B03
Різновид затиску ланцюга: 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0092T40760 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 35.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 800 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2230 мм |
| Довжина | 5130 |
| Ємність акумулятора | 140 А/ч |
| Виконання дніщевої планки | В03 (знизу по периметру) |
| Підтримка з Start-Stop | Немає |
| Серія акумулятора | T4 HD |
| Тип клем (вид затиску ланцюга) | стандартні (затискач ланцюга "1") |
| Ширина | 1890 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 966 ₴


