Пакет для зберігання шин 100 x 100 см., 20 мкм — білий (без логотипа), паковання (250 шт.)
Артикул для замовлення товару: p9
Артикул для замовлення товару: p9
- Пакети для шин, виготовлені з поліетилену низького тиску завтовшки 20 мікронів. 25 штук в упаковці.
- Оптом продаються в пачках по 25 шт.
- Ширинна без кишеньок: 60 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1000 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Матеріал | Поліетилен |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Колір | Білий |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність, (мкм) | 20 мкм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴


