Акумулятор вантажний Bosch T3 (T3 050): 105 А·год, 12 В, 800 А — (0092T30500), 330x172x240 мм
6 325 ₴
- В наявності
- Код: akbg8
+380 (44) 331-51-71
Міський- +380 (97) 137-33-00 KyivStar
- +380 (63) 137-33-00 LifeCell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул для замовлення товару: akbg8
Акумулятори Bosch — лідер серед виробників акумуляторів, компанія заснована в Німеччині та випускає акумулятори з 1927 року. На цей момент Bosch здійснюється спільно з Varta і Energizer.
Серия Bosch T3:
Вантажні акумулятори з гібридною технологією, які не обслуговуються, але з можливістю доливання води. Призначені для техніки експлуатації від 5 років і техніки з невеликою кількістю споживачів електроенергії
Переваги акумуляторів Bosch:
- Висока вібростійкість.
- Низький саморозряд і стійкість до високих навантажень.
- Тривалий термін експлуатації, порівнюючи з класичними акумуляторами.
T3
Характеристики з довідника: Акумулятор вантажний Bosch T3 (T3 050): 105 А·год, 12 В, 800 А - 330x172x240 мм
Напруга [В]: 12 VЄмність батареї [А·год]: 105 А·год
Ток холодного пуска EN [A]: 800 A
Довжина [мм]: 330 мм
Ширина [мм]: 172 мм
Висота [мм]: 238 мм
Розташування полюсних виводів: 9
Виготовлення днищової планки: B01
Різновид затиску ланцюга: 1
Напруга [В]: 12 V
Ємність батареї [А·год]: 105 А·год
Ток холодного пуска EN [A]: 800 A
Довжина [мм]: 330 мм
Ширина [мм]: 172 мм
Висота [мм]: 238 мм
Розташування полюсних виводів: 9
Виготовлення днищової планки: B01
Різновид затиску ланцюга: 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0092T30500 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 800 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2400 мм |
| Довжина | 3300 |
| Ємність акумулятора | 105 А/ч |
| Виконання дніщевої планки | В01 (знизу по довжині) |
| Підтримка з Start-Stop | Немає |
| Серія акумулятора | T3 |
| Тип клем (вид затиску ланцюга) | стандартні (затискач ланцюга "1") |
| Ширина | 1720 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 325 ₴


