Акумулятори мото Exide 12N9-3B: 9 А·год - 12 V; 85 (12N9-3B), 135x75x139 мм
1 838 ₴
- В наявності
- Код: akbm19
- +380 (97) 137-33-00 KyivStar
- +380 (63) 137-33-00 LifeCell
Артикул для замовлення товару: akbm19
Американська компанія Exide Technologies, представлена у понад 80 країнах, має 130-річний досвід роботи та є одним із найбільших світових виробників свинцево-кислотних акумуляторних батарей.
Стандартні акумулятори EXIDE є раціональним вибором для більшості моделей мотоциклів і мобільної техніки. Ця серія має найширший модельний ряд і підходить як для невеликих скутерів, так і для великої техніки. Заряджений акумулятор передбачає попереднє заливання акумулятора електролітом перед початком експлуатації. Класична конструкція дає можливість контролювати рівень електроліту візуально та водночас забезпечує достатній запас потужності для мототехніки в стандартній комплектації.
Особливості та переваги:
- Мінімальні ціни за гідної якості.
- Сухозаряджений акумулятор, можливий тривалий час зберігання АКБ до заливання електролітом, який входить до комплекту постачання.
- Класична конструкція та технологія.
EXIDE Conventional
Характеристики з довідника: Акумулятори мото Exide : 9 А·год - 12 V; 85 135x75x139 мм
Напруга [В]: 12 VЄмність батареї [А·год]: 9 А·год
Висота [мм]: 139 мм
Ширина [мм]: 75 мм
Довжина [мм]: 135 мм
Ток холодного пуска EN [A]: 85 A
Розташування полюсних виводів: 0
Виготовлення днищової планки: B0
незаповнений:
Напруга [В]: 12 V
Ємність батареї [А·год]: 9 А·год
Висота [мм]: 139 мм
Ширина [мм]: 75 мм
Довжина [мм]: 135 мм
Ток холодного пуска EN [A]: 85 A
Розташування полюсних виводів: 0
Виготовлення днищової планки: B0
незаповнений:
Кількість одиниць в пакованні: 1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12N9-3B |
| Виробник | Exide |
| Країна виробник | США |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 85 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1390 мм |
| Довжина | 1350 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 9 А/ч |
| Тип клем (вид затиску ланцюга) | M06 |
- Ціна: 1 838 ₴


