Акумулятор вантажний StartBOX Special: 190 А·год, 12 В, 1200 А — (5237931147), 513x223x223 мм
7 319 ₴
- В наявності
- Код: akbg117
+380 (44) 331-51-71
Міський- +380 (97) 137-33-00 KyivStar
- +380 (63) 137-33-00 LifeCell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул для замовлення товару: akbg117
Акумуляторні батареї StartBOX виготовляються на українському підприємстві Акумбгроп (Запоріжжя) і відповідають сучасним стандартам. Завдяки використанню олив'яного сплаву, легованого кальцієм, мають вельми малу витрату води, тож її доливання в процесі експлуатації не потрібне. Завдяки спеціальним добавкам знижено негативний вплив глибоких розрядів.
Особливості акумуляторів StartBOX:
- Підвищена вібростійкість
- Кришка з вбудованим газовідводом захищає від виливання електроліту та займання газів.
- Батарея обладнана ручкою для перенесення, що підвищує зручність обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5237931147 |
| Виробник | StartBOX |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 41 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 1200 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2230 мм |
| Довжина | 5130 |
| Ємність акумулятора | 190 А/ч |
| Виконання дніщевої планки | В00 (кріплення зверху) |
| Підтримка з Start-Stop | Немає |
| Серія акумулятора | Special |
| Тип клем (вид затиску ланцюга) | стандартні (затискач ланцюга "1") |
| Ширина | 2230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 319 ₴


