Тент автомобільний M, на легкові авто, поліестер, 432x165x120 (Доріжня карта ST-M01) — сумка




783 ₴
- В наявності
- Код: ta26
+380 (44) 331-51-71
Міський- +380 (97) 137-33-00 KyivStar
- +380 (63) 137-33-00 LifeCell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул для замовлення товару: ta26
Автомобільний тент Дорожня карта слугує для того, щоб вберегти автомобіль від пилу та сонячних променів. Завдяки високій якості матеріалу поліестер і вологовідштовхувальній поверхні ви можете покластися на те, що лакофарбове покриття буде захищене від подряпин і зовнішніх чинників, як-от опади та пил. Також, виключений конденсат, тому що є технологічні отвори для провітрювання.
Переваги та особливості тентів Дорожня карта (матеріал поліестер):
- Матеріал має високу щільність => ідеально захищає поверхню від дощу, снігу, сонячних променів і пилу
- Водовідштовхувальний
- Вентиляційні канали дають тенту дихати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 4320 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Седан |
| Утеплений чохол | Ні |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплект постачання | сумка |
| Особливості | кишені для дзеркал |
| Розмір тенту | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 783 ₴


