Акумулятори мото Exide ETX7A-BS: 6 А·год - 12 V; 90 (ETX7A-BS), 150x87x93 мм
1 652 ₴
- В наявності
- Код: akbm13
+380 (44) 331-51-71
Міський- +380 (97) 137-33-00 KyivStar
- +380 (63) 137-33-00 LifeCell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул для замовлення товару: akbm13
Американська компанія Exide Technologies, представлена у понад 80 країнах, має 130-річний досвід роботи та є одним із найбільших світових виробників олив'яно-кислотних акумуляторних батарей.
Технологія AGM з абсорбувальним сепаратором зі скловолокна забезпечують батареї високі стартерні характеристики та безпеку герметизованої конструкції. Перед початком роботи батарея вимагає активації електролітом, що входить до комплекту. Після просочення електроліту та заряджання батарея готова до роботи. Електроліт, зв'язаний у сепараторі AGM, дає змогу експлуатації за нахилів до 45°.
Особливості та переваги:
- Немає потреби обслуговування під час експлуатації.
- Сухозаряджений акумулятор, можливий тривалий час зберігання АКБ до заливання електролітом. електроліт входить до комплекту постачання.
- Зручність і безпека експлуатації на будь-якій техніці.
EXIDE AGM
Характеристики з довідника: Акумулятори мото Exide: 6 А·год - 12 V; 90 150x87x93 мм
Напруга [В]: 12 VЄмність батареї [А·год]: 6 А·год
Висота [мм]: 93 мм
Ширина [мм]: 87 мм
Довжина [мм]: 150 мм
Ток холодного пуска EN [A]: 90 A
Розташування полюсних виводів: 1
Виготовлення днищової планки: B0
Акумуляторна батарейка: Акумуляторна батарея AGM
Напруга [В]: 12 V
Ємність батареї [А·год]: 6 А·год
Висота [мм]: 93 мм
Ширина [мм]: 87 мм
Довжина [мм]: 150 мм
Ток холодного пуска EN [A]: 90 A
Розташування полюсних виводів: 1
Виготовлення днищової планки: B0
Акумуляторна батарейка: Акумуляторна батарея AGM
Кількість одиниць в пакованні: 1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ETX7A-BS |
| Виробник | Exide |
| Країна виробник | США |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 90 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6 А/ч |
| Тип клем (вид затиску ланцюга) | M04 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 652 ₴


