Пакет для зберігання шин 70 x 110 см, 20 мкм — білий (з логотипом), паковання (25 шт.)

292 ₴
- В наявності
- Код: p10
В наявності
292 ₴
Пакет для зберігання шин 70 x 110 см, 20 мкм — білий (з логотипом), паковання (25 шт.)+380 (44) 331-51-71
Міський- +380 (97) 137-33-00 KyivStar
- +380 (63) 137-33-00 LifeCell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул для замовлення товару: p10
- Пакети для шин, виготовлені з поліетилену низького тиску завтовшки 20 мікронів.
- Найменування логотипу "Доріжжя карта".
- Оптом продаються в пачках по 25 шт.;
- Ширинна без кишеньок: 67 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | P10 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Щільність, (мкм) | 20 мкм |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292 ₴
