Акумулятори мото Exide ET14B-BS: 12 А·год - 12 V; 190 (ET14B-BS), 150x70x145 мм
2 729 ₴
- В наявності
- Код: akbm28
+380 (44) 331-51-71
Міський- +380 (97) 137-33-00 KyivStar
- +380 (63) 137-33-00 LifeCell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул для замовлення товару: akbm28
Американська компанія Exide Technologies, представлена у понад 80 країнах, має 130-річний досвід роботи та є одним із найбільших світових виробників олив'яно-кислотних акумуляторних батарей.
Технологія AGM з абсорбувальним сепаратором зі скловолокна забезпечують батареї високі стартерні характеристики та безпеку герметизованої конструкції. Перед початком роботи батарея вимагає активації електролітом, що входить до комплекту. Після просочення електроліту та заряджання батарея готова до роботи. Електроліт, зв'язаний у сепараторі AGM, дає змогу експлуатації за нахилів до 45°.
Особливості та переваги:
- Немає потреби обслуговування під час експлуатації.
- Сухозаряджений акумулятор, можливий тривалий час зберігання АКБ до заливання електролітом. електроліт входить до комплекту постачання.
- Зручність і безпека експлуатації на будь-якій техніці.
EXIDE AGM
Характеристики з довідника: Акумулятори мото Exide : 12 А·год - 12 V; 190 150x70x145 мм
Напруга [В]: 12 VЄмність батареї [А·год]: 12 А·год
Висота [мм]: 145 мм
Ширина [мм]: 70 мм
Довжина [мм]: 150 мм
Ток холодного пуска EN [A]: 190 A
Розташування полюсних виводів: 1
Виготовлення днищової планки: B0
Акумуляторна батарейка: Акумуляторна батарея AGM
Напруга [В]: 12 V
Ємність батареї [А·год]: 12 А·год
Висота [мм]: 145 мм
Ширина [мм]: 70 мм
Довжина [мм]: 150 мм
Ток холодного пуска EN [A]: 190 A
Розташування полюсних виводів: 1
Виготовлення днищової планки: B0
Акумуляторна батарейка: Акумуляторна батарея AGM
Кількість одиниць в пакованні: 1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ET14B-BS |
| Виробник | Exide |
| Країна виробник | США |
| Вага | 4.3 кг |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Пусковий струм | 190 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1450 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 12 А/ч |
| Тип клем (вид затиску ланцюга) | M04 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 729 ₴


