Акумулятори мото Exide 12N24-3A: 24 А·год - 12 V; 220 (12N24-3A), 184x124x175 мм
4 551 ₴
- В наявності
- Код: akbm44
- +380 (97) 137-33-00 KyivStar
- +380 (63) 137-33-00 LifeCell
Артикул для замовлення товару: akbm44
Американська компанія Exide Technologies, представлена у понад 80 країнах, має 130-річний досвід роботи та є одним із найбільших світових виробників свинцево-кислотних акумуляторних батарей.
Стандартні акумулятори EXIDE є раціональним вибором для більшості моделей мотоциклів і мобільної техніки. Ця серія має найширший модельний ряд і підходить як для невеликих скутерів, так і для великої техніки. Заряджений акумулятор передбачає попереднє заливання акумулятора електролітом перед початком експлуатації. Класична конструкція дає можливість контролювати рівень електроліту візуально та водночас забезпечує достатній запас потужності для мототехніки в стандартній комплектації.
Особливості та переваги:
- Мінімальні ціни за гідної якості.
- Сухозаряджений акумулятор, можливий тривалий час зберігання АКБ до заливання електролітом, який входить до комплекту постачання.
- Класична конструкція та технологія.
EXIDE Conventional
Характеристики з довідника: Акумулятори мото Exide : 24 А·год - 12 V; 220 184x124x175 мм
Напруга [В]: 12 VЄмність батареї [А·год]: 24 Ач
Висота [мм]: 175 мм
Ширина [мм]: 124 мм
Довжина [мм]: 184 мм
Ток холодного пуска EN [A]: 220 A
Розташування полюсних виводів: 0
Виготовлення днищової планки: B0
незаповнений:
Напруга [В]: 12 V
Ємність батареї [А·год]: 24 Ач
Висота [мм]: 175 мм
Ширина [мм]: 124 мм
Довжина [мм]: 184 мм
Ток холодного пуска EN [A]: 220 A
Розташування полюсних виводів: 0
Виготовлення днищової планки: B0
незаповнений:
Кількість одиниць в пакованні: 1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12N24-3A |
| Виробник | Exide |
| Країна виробник | США |
| Вага | 8 кг |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 220 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1750 мм |
| Довжина | 1840 мм |
| Ширина | 1240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 24 А/ч |
| Тип клем (вид затиску ланцюга) | M03 |
- Ціна: 4 551 ₴


