Акумулятор вантажний Varta Promotive Black (H4): 100 А·год, 12 В, 600 А — (600035060), 413x175x220 мм

5 902 ₴
- В наявності
- Код: akbg71
+380 (44) 331-51-71
Міський- +380 (97) 137-33-00 KyivStar
- +380 (63) 137-33-00 LifeCell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул для замовлення товару: akbg71
Акумулятори Varta — лідер серед виробників акумуляторів, компанія заснована понад 120 років тому в Німеччині, виробництво акумуляторних батарей налагоджено в п'яти європейських країнах. На заводах Varta також випускаються акумулятори Bosch і Energizer.
Серия Promotive Black:
Завдяки перевіреній на практиці гібридній технології, VARTA Promotive Black забезпечує чудові резерви потужності. У нормальних робочих умовах ця батарея повністю необслуговувана, що забезпечує нижчі загальні витрати.
Переваги акумуляторів Varta:
- Розроблені для транспортних засобів із нижчими потребами в енергії.
- Мінімальний саморозряд завдяки гібридній технології, що забезпечує термін зберігання на складі до 12 місяців без підзаряджання.
- Тривалий термін експлуатації завдяки ефективному очищенню олива під час виробництва.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 600035060 |
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 28 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 600 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2200 мм |
| Довжина | 4130 |
| Ємність акумулятора | 100 А/ч |
| Виконання дніщевої планки | В00 (кріплення зверху) |
| Підтримка з Start-Stop | Немає |
| Серія акумулятора | Promotive Black |
| Тип клем (вид затиску ланцюга) | стандартні (затискач ланцюга "1") |
| Ширина | 1750 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 902 ₴


