Акумулятор вантажний Kainar Standart+ : 140 А·год, 12 В, 900 А — (1408213120ЧЧ), 513x182x240 мм
7 249 ₴
- В наявності
- Код: akbg120
+380 (44) 331-51-71
Міський- +380 (97) 137-33-00 KyivStar
- +380 (63) 137-33-00 LifeCell
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул для замовлення товару: akbg120
Акумуляторні батареї Kainar виробляються з 1970 року в Казахстані та відповідають високим стандартам якості. Завдяки використанню олив'яного сплаву, легованого кальцієм, мають вельми малу витрату води, тож її доливання в процесі експлуатації не вимагається. Завдяки спеціальним добавкам знижено негативний вплив глибоких розрядів.
Особливості акумуляторів Kainar :
- Високі пускові струми для стабільного запуску двигуна за будь-якої температури.
- Кришка з вбудованим газовідводом захищає від виливання електроліту та займання газів.
- Батарея обладнана ручкою для перенесення, що підвищує зручність обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1408213120ЧЧ |
| Виробник | Kainar |
| Країна виробник | Казахстан |
| Вага | 37 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 900 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2400 мм |
| Довжина | 5130 |
| Ємність акумулятора | 140 А/ч |
| Виконання дніщевої планки | В03 (знизу по периметру) |
| Підтримка з Start-Stop | Немає |
| Серія акумулятора | Standart+ |
| Тип клем (вид затиску ланцюга) | стандартні (затискач ланцюга "1") |
| Ширина | 1820 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 249 ₴


